MAIL BOX

 

 


 

O Klubie EKOS

Klub Publicystów Ochrony Środowiska został utworzony 21 marca 1983 roku jako nieformalna i niezależna organizacja skupiająca dziennikarzy zainteresowanych tematyką ochrony środowiska. Była to inicjatywa samych dziennikarzy z nieżyjącym już red. Juliuszem Zagórskim na czele, którzy chcieli odtworzyć dawny Klub Ochrony Środowiska działający w ramach SDP

 czytaj więcej...

NASZE PATRONATY

 

Logo Unmask Polish 01 FullColor

 

BANER CIS

 

POMOC DLA ALICJI TYSIĄC

 

ALICJA TYSIAC 250px

Zdjęcia z galerii

Kontakt


Klub Publicystów

Ochrony Środowiska

EKOS

ul. Przemysława 34

02-496 Warszawa

 

e-mail: zarzad@ekos.org.pl

Konferencja "Zmiany klimatyczne w Polsce", Warszawa, 23 października 2019 r.

 

zmiany klimatyczne w Polsce1

 

Ośrodek Informacji ONZ w Warszawie oraz Polska Akademii Nauk zapraszają na konferencję „Zmiany klimatyczne w Polsce", organizowaną z okazji Dnia Organizacji Narodów Zjednoczonych. Konferencja jest okazją do omówienia najpilniejszych problemów związanych ze zmianami klimatycznymi w Polsce. Skierowana jest do młodzieży akademickiej, organizacji pozarządowych i mediów. Prelegentami będą przedstawiciele polskiego rządu i władz lokalnych (Minister Środowiska, Przewodniczący COP24 Szczytu Klimatycznego ONZ w 2018 r. w Katowicach, Minister Przedsiębiorczości i Technologii, Prezydent Warszawy, naukowcy, organizacje pozarządowe, przedstawiciele biznesu, działacze środowiskowi i Rodzina ONZ w Polsce (IOM, WHO,UNEP/GRID).

TERMIN: 23 PAŹDZIERNIKA 2019 R, GODZ. 11:00

MIEJSCE: BIBLIOTEKA UNIWERSYTETU WARSZAWSKIEGO, UL. DOBRA 56/66, WARSZAWA, SALA KONFERENCYJNA NR 316, PIĘTRO 3

 

Udział w konferencji jest otwarty i bezpłatny. Rejestracja rozpoczyna się o godz. 10:00 tego samego dnia. W celu uzyskania szczegółowych informacji organizatorzy proszą o kontakt: Mariola Ratschka (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. tel: 22 825-45-97) lub Karina Rathman (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , tel: 22 825 57 84) OŚRODEK INFORMACJI ONZ W WARSZAWIE.

 

Więcej informacji: https://www.facebook.com/events/2453734834897939/

 

Klub Publicystów Ochrony Środowiska EKOS,

przy Zarządzie Głównym

Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich

Go to Top